X
اخبار و اطلاعات شورای اسلامی شهر بروجرد

دکتر بهنود مطرح کرد: کسب تجارب ارزشمند فرهنگی و ایجاد فرصت هایی برای توسعه بروجرد از طریق تعامل با شهرداری تهران مهم‌ترین دستاوردهای سفر دو روزه اعضای شورای شهر بروجرد به تهران بودند

💢سخنگوی محترم شورای اسلامی در گفتگو با مدیریت ارتباطات شهرداری بروجرد اظهار داشت: شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بروجرد در هفته جاری با دعوت آقای اوحدی ریاست محترم سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، بازدیدی را از برخی از اماکن فرهنگی پایتخت به عمل آوردند.

💢وی در ادامه گفت :در این سفر دو روزه دستاوردهای فرهنگی مناسبی برای اعضای شورا مجموعه مدیریت شهری حاصل شد که انشاءالله ثمرات مثبتی برای شهر بروجرد خواهد داشت.

💢دکتر رضا بهنود در ادامه افزود: در روز اول از موزه قصر و مجموعه فرهنگی آن بازدید به عمل آمد و همچنین طی نشستی با مسئولین فرهنگسرای عترت در منطقه ۱۲ تهران به بحث و تبادل نظر برای انجام فعالیتهای فرهنگی پرداخته شد.

💢وی در ادامه افزود: شرکت در مراسم گلاب گبران و بازدید از بازارچه محصولات غذای سنتی در میدان آیینی امام حسین (ع) نیز از دیگر برنامه های اعضای شورای شهر در این روز بود.

💢 دکتر بهنود تصریح کرد: شرکت در این مراسم که توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار شده بود فرصتی مغتنم برای دیدار با آقای سعید اوحدی ریاست محترم سازمان و اخذ قول مساعدت برای تجهیز و تکمیل فرهنگسرای نوپای شهرداری بروجرد بود.

💢سخنگوی شورای شهر اضافه کرد: در روز دوم سفر نیز با توجه به هماهنگی های صورت پذیرفته توسط کمیسیون فرهنگی، اعضای شورای شهر بروجرد در صحن علنی شورای شهر پایتخت حضور یافتند و تجارب ارزشمندی را در نحوه برگزاری جلسات به عنوان یک شورای شهر پیشرو کسب کردند.

💢وی در ادامه اظهار داشت: با حضور اعضای شورای شهر بروجرد در صحن علنی شورای شهر تهران باب مراوده ای در حوزه‌های همکاری‌های آتی فی مابین شهرداری های تهران و بروجرد باز شد به طوری که طی رایزنی‌های به عمل آمده مقرر شد تا تعدادی از ماشین آلات عمرانی شهرداری تهران برای لایروبی انهار و بازسازی زیرساخت‌های آسیب دیده در زمان وقوع سیلاب به بروجرد ارسال شوند.

💢وی در انتها دستاوردهای فرهنگی این سفر را که با هزینه شهرداری تهران و با همت آقای اوحدی صورت پذیرفته است را مطلوب ارزیابی نمود و ابراز امیدواری کرد تا این سفر فتح بابی برای تعامل های بیشتر بین شهرداری های تهران و بروجرد باشد و نهایتا منجر به توسعه شهر بروجرد شود.

 

مطلب قبلی دکتر رضا بهنود سخنگوی محترم شورای اسلامی مطرح کرد: پارکومتر در خیابان های اصلی شهر نصب می شود/ طرح تغییر کاربری زیرگذر میدان قیام مصوب شد و جزئیات آن در حال بررسی است/
مطلب بعدی به مناسبت نهم اردیبهشت، روز ملی شوراها، شهردار بروجرد به همراه معاونین با حضور در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر بروجرد این روز را به اعضای شورا تبریک گفتند
Print

 

شورای اسلامی شهر بروجرد
کلیه حقوق این پورتال برای مدیریت فناوری اطلاعات شهرداری محفوظ است 1396

دی ان ان