رد ادعای توزیع قرص کلسیم به‌جای حقوق کارگران در شهرداری بروجرد

💢ظهر امروز خبری کذب مبنی بر " اقدام عجیب شهرداری بروجرد در توزیع قرص کلسیم به‌جای حقوق معوقه کارگران" بر خروجی برخی رسانه‌های محلی بروجرد و متاسفانه حتی برخی خبرگزاری ها قرار گرفت.

 

💢خاطرنشان می شود موضوع فوق به هیچ وجه ربطی به حقوق کارکنان این مجموعه نداشته و طرح مذکور طرحی سراسری و کشوری می باشد که با همکاری کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان و واحد بهداشت و طب کار شهرداری مرکزی اجرایی شد تا به کارکنان این نهاد از نظر درمانی خدماتی ارائه شود.

 

💢در انتها لازم بذکر است این موضوع توسط حوزه معاونت حقوقی شهرداری در دست بررسی است و در صورت لزوم نسبت به طرح شکایت در محاکم دادگستری اقدام خواهد شد.

 

اداره روابط عمومی شهرداری

شهردار بروجرد: جلوی ریخت و پاش‎ها در شهرداری بروجرد گرفته می‎شود/ساماندهی نیروهای شهرداری بر مبنای شایستگی

آقای امیر جاویدپور ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: کاهش هزینه‎ها یکی از راهکارهای ایجاد منابع درآمدی است که این مهم به عنوان یک اولویت در شهرداری بروجرد مورد توجه و تاکید قرار می‎گیرد.

 

وی عنوان کرد: در شرایطی که کارگران شهرداری بروجرد چند ماه حقوق معوقه دارند، باید جلوی ریخت و پاش‎های اضافی در این نهاد گرفته شود.

جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری بروجرد در مورخه سه شنبه ۷ آذر ۹۶ برگزار شد

این جلسه با حضور معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بروجرد؛ سرپرست شهرداری بروجرد؛ معاونت فنی و عمرانی شهردار، سایر مدیران ادارات عضو ستاد بازآفرینی پایدار شهری؛ دبیر این ستاد و مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری و کارشناسان مربوطه در محل فرمانداری ویژه تشکیل گردید.

جمع‌آوری روزانه برگ‌های پائیزه جهت تولید خاک برگ

فصل پاییز در شهر بروجرد با درختان سربه فلک کشیده در دو سوی خیابان ها علاوه بر زیبایی های خاص خود که موردتوجه شهروندان و گردشگران واقع می شود، همواره برای شهرداری به عنوان متولی پاکیزگی شهر بیانگر تلاش بیشتر است تا همزمان با آغاز برگ­ریزان درختان ضمن جمع آوری برگ های خشک، از وقوع گرفتگی های مسیر آبرفت های شهری جلوگیری نمایند.

همایش گرامیداشت هفته بسیج با حضور تعداد کثیری از مدیران و پرسنل بسیجی شهرداری در سالن اجتماعات شهرداری مرکزی برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی شهرداری به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج، همایشی با حضور فرمانده بسیج ادارات و کارخانجات سپاه ناحیه بروجرد، اعضای شورای اسلامی، سرپرست محترم، مدیران و پرسنل بسیجی شهرداری توسط پایگاه مقاومت شهدای شهرداری برگزار شد.

ساخت پورتال شهر الکترونیک

پورتال شهر الکترونیک شهرداری بروجرد با هدف ارائه خدمات الکترونیک به همشهریان در حال ساخت می باشد

RSS
اولین119120121122123124125126128

انتخابگر پوسته

دی ان ان