به مناسبت نهم اردیبهشت، روز ملی شوراها، شهردار بروجرد به همراه معاونین با حضور در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر بروجرد این روز را به اعضای شورا تبریک گفتند

💢شهردار بروجرد در دیدار ضمن تبریک روز شوراها از همدلی، حمایت ها، تلاش ها و همکاری مجدانه شورای اسلامی شهر بروجرد با مجموعه شهرداری قدردانی کرد و اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، الگویی موفق از مردم‌سالاری دینی است و برآمده از آرای مردمی و اعتقادات دینی است و لذا رأی و نظر مردم در همه ارکان آن ساری و جاری می‌باشد.

💢دکتر رحیم جافری مشورت را یکی از ارکان مهم سلامت تصمیم‌گیری‌ها برشمرد وافزود:  به لطف استقرار نظام مقدس جمهوری ‌اسلامی ایران و‌ در‌ راستای احترام و اکرام به مردم عزیز ایران، این نهاد در این کشور پا به عرصه مدیریت‌های شهری و محلی گذاشت.

💢وی شورا را نهادی مابین دولت و مردم توصیف کرد که به کوتاه کردن بوروکراسی و سهولت در انجام امور کمک میکند و ابراز امیدواری کرد تا در سال جاری با همدلی و حمایت اعضای محترم شورای شهر، طرح ها و پروژه های بزرگی در مسیر خدمت رسانی هرچه بیشتر و بهتر به شهروندان  عزیز انجام شود . درپایان این جلسه نیز با اهداء لوح سپاس از زحمات اعضای محترم شورای اسلامی شهر تجلیل بعمل آمد.

 

انتخابگر پوسته

دی ان ان