30 آذر 1398

در جلسه شورای ترافیک شهرستان بروجرد مطرح شد: بررسی و بازنگری طرح های ترافیکی شهرستان در کمیته فنی ترافیک

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری؛ روز چهارشنبه 27/9/98 جلسه شورای ترافیک شهرستان به ریاست فرماندار بروجرد با حضور شهردار محترم و مسئولان اداره راه، مسکن و شهرسازی، پلیس راهور، راهنمایی و رانندگی و شهرداری بروجرد برگزار شد.

در این جلسه کلیات طرح پیشنهادی احداث میدان آیت ا... نجفی بروجردی (ورودی شهر از سمت شهرستان ملایر) مورد قبول قرار گرفت و مقرر شد تا مراحل تملک زمین های مورد نیاز برای این طرح در دستور کار نهادهای ذیربط قرار گیرد.

همچنین در این جلسه «احداث دوربرگردان روبروی پایانه مسافربری شرق» با هدف تسهیل در دسترسی مسافران به این پایانه بلامانع اعلان شد و مقرر گردید تا طرح های مطالعاتی و امکان سنجی مربوطه با همکاری شهرداری و پلیس راهور به انجام رسد.

ادامه این جلسه به بررسی ساماندهی ترافیک هسته مرکزی شهر اختصاص یافت و مقرر گردید نقاطی از شهر که دارای معضل ترافیک می باشند توسط پلیس راهنمایی و رانندگی شناسایی گردند تا شهرداری در ادامه نسبت به اجرای طرح پارکبان الکترونیک در نقاط جانمایی شده اقدام نماید.

بنابر این گزارش؛ «احداث لاین های تند رو و کند رو جهت تعریض ابتدای محور خرم آباد» و «احداث میدان در انتهای تقاطع خیابان نظامی گنجوی با محور کمربندی» از دیگر طرح هایی بود که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و بلامانع اعلان شد و مقرر گردید تا طرح های مطالعاتی آنها در دستور کار قرار گیرد.

Print
دی ان ان