X

اخبار شهرداری بروجرد

دسته ها

اخبار شهرداری بروجرد

منزل شهید بروجردی؛ موزه خواهد شد.

نویسنده: ravabtomumi/ﺳﻪشنبه, 24 دی,1398/دسته ها: اخبار شهرداری بروجرد, معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری بروجرد, مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بروجرد

شهید محمد بروجردی یکی از سرداران عاشق و بزرگی است که در دوران دفاع مقدس علی الخصوص در قائله کردستان با رشادت های خود بسیار خوش درخشید و باعث رونق فرهنگ جهاد و شهادت در طول جنگ تحمیلی شد.

در همین راستا شهرداری بروجرد در نظر دارد با همکاری سایر نهادهای ذیربط محل خانه پدری این شهید والامقام را در روستای زادگاه ایشان مرمت و بازسازی و به موزه ای تبدیل نماید و یادگاری های بجامانده از وی را در معرض دید علاقمندان قرار دهد.

به گزارش مدیریت ارتباطات؛ شهردار بروجرد روز گذشته مورخ 98/10/22 در دیدار با خواهر این شهید بزرگوار خبر از اختصاص جایگاهی برای معرفی ایشان در میدان آیت ا... نجفی بروجردی داد.

وی با اشاره به طرح های در نظر گرفته شده توسط شهرداری برای اجرا در این میدان از قبیل: «انتقال پایانه مسافربری غرب»، «ساخت اماکن تجاری و مذهبی» و احداث نوارهای فضای سبز؛ پیش بینی کرد: شهرداری بتواند مسیح کردستان را به خوبی به گردشگران و مسافران  معرفی نماید.

 

 

Print

تعداد نمایش ها (598)/نظرات (0)

x
دی ان ان