X

اخبار شهرداری بروجرد

دسته ها

اخبار شهرداری بروجرد

شهردار بروجرد مطرح کرد: تحت هیچ شرایطی مصالح عموم شهروندان و ضوابط شهرسازی را با پول عوض نمی کنیم!

نویسنده: poordavoodi/دوشنبه, 23 اردیبهشت,1398/دسته ها: اخبار شهرداری بروجرد, مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بروجرد

💢دکتر رحیم جافری شهردار بروجرد امروز یکشنبه در جلسه شورای ترافیک بروجرد اظهار داشت: بروجرد یکی از معدود شهرهایی است که در معابر و خیابان‌های آن از جدول‌های چند طبقه کار شده که غیراصولی کار شده‌اند.

💢وی تصریح کرد: سیمای بد این جدول‌ها در شهر موجب شده است برای رانندگان و عابرین مشکل ایجاد شود که جدول‌های خیابان صفا و بهار بروجرد باید شبانه جابجا و خاک‌های آنها برداشته شود و بجای آن نورپردازی و جدول ۱۰ الی ۱۵ سانتی بکار گرفته شود.

💢شهردار بروجرد بیان داشت: ساخت برج‌های چند طبقه و اشراف ورودی آنها به منازل مسکونی معضلی است که باید جلوی آن گرفته شود به طوری که هفته گذشته یک ساختمان دو طبقه بتنی تخریب شد و باید بگویم تحت هیچ شرایطی حاضر نیستم مصالح عموم شهروندان را با پول عوض کنم.

💢دکتر جافری همچنین در سخنانی با اشاره به ازدیاد تعداد دکه‌ها در بروجرد گفت: در حال حاضر ۳۰۰ دکه روزنامه فروشی در سطح بروجرد وجود دارد که فعالیت اغلب آنها به سمت جگر فروشی، پیرایش مو، سوپرمارکت و … رفته است و همه فعالیتی در آنها انجام می‌شود.

💢وی افزود: تعداد این دکه‌ها در بروجرد رو به افزایش بوده به طوری که مجوز آنها غیرقانونی هم صادر شده است اما شهرداری بروجرد در حال محدود کردن این دکه‌ها است چرا که زمین این دکه‌ها از سوی صاحبان آنها با قیمت‌های میلیونی به فروش می‌رسد در حالی که هیچ انتفاعی برای شهرداری ندارند. /خبرگزاری مهر

Print

تعداد نمایش ها (396)/نظرات (0)

x
دی ان ان