X
  حضرت آيت الله خامنه‌اي رهبر انقلاب اسلامي شعار امسال را «جهش توليد» ناميده و فرمودند کساني که دست‌اندرکار هستند به نحوي عمل کنند که توليد ان‌شاء‌الله جهش پيدا کند و يک تغيير محسوسي در زندگي مردم ان‌شاء‌الله به وجود بياورد. .

 

                           

 

پروزه تفکیک پسماندهای خشک از مبدا

پروزه تفکیک پسماندهای خشک از مبدا

نویسنده: مدیریت سرمایه گذاری/پنجشنبه, 01 خرداد,1399/دسته ها: پروژه های تمام شده

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

قرارداد پروزه تفکیک پسماندهای خشک از مبدا بالاخره پس از سالها تلاش بالاخره در تاریخ 1399/03/01 بطور رسمی فی مابین شهرداری بروجرد و سرمایه گذار بخض خصوصی به امضاء رسید و فعالیت رسمی خود را شروع کرد.

مدیر سرمایه گذاری شهرداری بروجرد گفتند این پروژه پس از ارائه در هیات کارشناسی سرمایه گذاری و چکش کار ،ن توسط اعضای محترم، به هیات عالی سرمایه گذاری ارجاع شد تا در پروسه قانونی شیوه نامه سرمایه گذاری قرار گیرد. این مهم پس از بررسی توسط اعضای محترم هیات عالی سرمایه گذاری به شورای محترم اسلامی شهر ارجاع و سپس در کمیته انطباق تصویب گردید.

رسول عالم  به برخی از مزایای اجرای این طرح اشاره و افزایش مشارکت حداکثری شهروندان در تفکیک پسماند ارزشمند در مبدأ از طریق ایجاد انگیزه، توسعه سیستم مکانیزه جمع آوری، توزین و تفکیک پسماند ارزشمند مبتنی بر اصول بهداشتی به همراه امکان نظارت دستگاه‌های اجرایی و نظارتی، انتقال پسماند ارزشمند به مرکز انتقال دوباره، افزایش سهم پسماند بازیافت شده از حجم کل پسماند جمع آوری شده در شهر بروجرد، ایجاد بانک اطلاعاتی پسماند ارزشمند شهروندان، تحقق اهداف شهر هوشمند در حوزه مدیریت پسماند ارزشمند شهری، ارتقای فرهنگ شهروندان در زمینه مسائل زیست محیطی و تفکیک پسماند و تسهیل فرآیند جمع آوری پسماند ارزشمند شهروندان را برخی از این مزایا اعلام کرد.

Print

تعداد نمایش ها (56)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان