X
  حضرت آيت الله خامنه‌اي رهبر انقلاب اسلامي شعار امسال را «جهش توليد» ناميده و فرمودند کساني که دست‌اندرکار هستند به نحوي عمل کنند که توليد ان‌شاء‌الله جهش پيدا کند و يک تغيير محسوسي در زندگي مردم ان‌شاء‌الله به وجود بياورد. .

 

                           

 

روش های اجرایی سرمایه گذاری

نویسنده: SuperUser /ﺳﻪشنبه, 12 شهریور,1398/دسته ها: سرمایه گذاری شهرداری بروجرد

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

روش های اجرایی سرمایه گذاری

 شیوه عقد قراردادهای مشارکتی (ملک از شهرداری)
فرآیند اجرایی این نوع قراردادها مصوب و ابلاغ گردیده و آورده شهرداری در این قراردادها شامل زمین و عوارض می باشد که زمین براساس نظریه هیأت کارشناسان رسمی دادگستری و عوارض براساس ضوابط شهرسازی منطقه ( و مصوبات شورای اسلامی شهر) تعیین و هزینه ساخت نیز براساس مشخصات فنی و برابر نظریه هیأت کارشناسان رسمی دادگستری ارزیابی و پس از طی تشریفات فراخوان عمومی نسبت به انتخاب سرمایه گذار اقدام می گردد. در ضمن نمونه اسناد فراخوان که بر اساس آنها صلاحیت عمومی، فنی و مالی سرمایه گذاران بررسی و نهایتاً برمبنای ضوابط قانونی سرمایه گذار انتخاب می گردد.

شیوه عقد قراردادهای مشارکتی (ملک از بخش خصوصی)
فرآیند اجرایی این نوع قراردادها نیز مصوب و ابلاغ گردیده و آورده شهرداری در آنها عوارض (پروانه) می باشد که براساس ضوابط شهرسازی و مصوبات شورای اسلامی شهرتهران تعیین می گردد و آورده شریک نیز زمین و هزینه های ساخت می باشد که براساس نظریه هیأت کارشناسان رسمی دادگستری مشخص می گردد و بر همین مبنا قدرالسهم طرفین تعیین و قرارداد مشارکت براساس ضوابط قانونی منعقد و پروزه مشارکتی براساس زمانبندی قرارداد اجرایی می گردد.

Print

تعداد نمایش ها (687)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان