X

اخبار و اطلاعات معاونتها و واحدهای شهرداری بروجرد

شهردار بروجرد: اصلاح ساختار اداری و مالی در شهرداری اولویت برنامه‌هایم است

💢 دکتر رحیم جافری عصر امروز در آئین تکریم و معارفه شهرداری این شهرستان اظهار کرد: از اولویت‌های کاری‌ام اصلاح ساختار اداری و برقراری انضباط مالی در شهرداری است.

💢 وی عنوان کرد: بدون مطالعه به بروجرد نیامده و همه مشکلات این شهرستان را می‌دانم، اما آمده‌ام که به پشتیبانی مردم و مسؤولان در این شهر کار کنم.

💢 شهردار بروجرد خاطرنشان کرد: مسائل سیاسی باید در شهرداری پشت در بماند، کار ما در این نهاد سیاسی نبوده بلکه خدماتی است.

💢 دکتر جافری ادامه داد: نباید تنها اظهار ناامیدی کرده و از مشکلات گفت، بلکه باید به پتانسیل‌های این شهرستان نیز اشاره کرد تا درصدد بهره‌وری از آن‌ها برآمد.

💢 وی با اشاره به اینکه مشکلات حل‌شدنی هستند، تأکید کرد: البته به دنبال مقصر هم نیستیم، بلکه هدف‌ این است که برای عمران و آبادانی بروجرد همه تلاشمان را به کار بگیریم.

💢 شهردار بروجرد با تأکید بر اینکه برای سربلندی این شهرستان از همه اندوخته‌هایش استفاده می‌کند، افزود: از من انتقاد کرده و پیشنهاد و راهکار بدهید.

💢 دکتر جافری همچنین شایسته سالاری در شهرداری را اصلی مهم خواند و گفت: قرار نیست افرادی که شهرداری بروجرد را به این حال و روز رسانده‌اند همچنان سر جایشان باشند.

💢 وی همچنین خیال خیلی‌ها را راحت و اظهار کرد: کسی را با رانت، سفارش و تلفن نمی‌پذیرم.

💢 شهردار بروجرد فروش زمین برای پرداخت حقوق نیروهای شهرداری را راهکار مناسبی ندانست و تأکید کرد: در عمر کاری‌ام در شهرداری شهرهای مختلف نه یک متر زمین فروخته و نه یک ریال وام گرفته‌ام.

💢 دکتر جافری تصریح کرد: قانون‌مندی را سرلوحه کار خود قرار داده و معتقدم با رعایت قانون منافع جامعه و شهروندان تأمین می‌شود.

معاونتها و واحدها

دسته ها

دی ان ان