X

اخبار شهرداری بروجرد

دسته ها

اخبار شهرداری بروجرد

معاون عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بروجرد: ۲ هزار بروشور برای کاهش خطرات چهارشنبه سوری در مدارس بروجرد توزیع شد

نویسنده: poordavoodi/ﺳﻪشنبه, 28 اسفند,1397/دسته ها: اخبار شهرداری بروجرد, سازمانها و مناطق شهرداری بروجرد, سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی

💢آقای نادر موسیوند ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: به منظور کاهش خطرات چهارشنبه سوری، سازمان آتش نشانی اقدام به اعزام مربی به مدارس و تهیه و توزیع بروشورهایی در بین دانش آموزان نموده است.


💢وی اضافه کرد: در این بروشورها نکات ایمنی بیان شده و چند عکس از حوادث چهارشنبه سوری سال های قبل قرار دارد تا دانش آموزان از خطرات و عواقب مواد محترقه مطلع شوند.


💢به گفته وی ۲ هزار بروشور در هفته جاری در بین دانش آموزان مدارس بروجرد توزیع و همچنین بنرهایی با مضامین چهارشنبه سوری بدون خطر و حادثه در سطح شهر نصب شده است.


💢آقای موسیوند خاطر نشان کرد: در شب چهارشنبه آخرسال تمامی پرسنل سازمان آتش نشانی در حالت آماده باش قرار دارند، همچنین اکیپ های آتش نشانی در نقاط مختلف شهر مستقر می شوند تا در صورت بروز هر گونه حادثه سریعا وارد عمل شوند.

💢 وی در انتها از همه شهروندان درخواست نمود تا در شب چهارشنبه آخر سال بیشتر مراقب فرزندان خود باشند و خطرات مواد محترقه را برای آنها بیان کنند.
 

Print

تعداد نمایش ها (386)/نظرات (0)

x
دی ان ان